Jooksja käsiraamat. Cooperi testist maratonini.

20.90

“Jooksja käsiraamat” on hea abimees võistlustel kiiremini jooksmiseks ja jooksuvormi lihvimiseks.

Nüüd ka eesti keelsena Soome jooksuharrastajate seas üks soositumaid raamatuid, millele on tehtud juba paar kordustrükki.
“Jooksja käsiraamat” on hea töövahend jooksutehnika parandamiseks, püstitatud eesmärgi nimel treenimiseks ning jooksuvormi lihvimiseks. Tulemused paranevad, kui harjutatakse ja pööratakse tähelepanu olulistele ning õigetele asjadele.

Maht : 176 lk

Kõvakaaneline

Jooksutehnika arendamine, mitmekesised harjutused, õige rütm, jõutreening, piisav taastumine, lihaste hooldamine ja mitmekesine söögivalik toetavad uute eesmärkideni jõudmist. Raamat pakub treeningplaani maratoniks ja poolmaratoniks ning ka lühematele distantsidele. Raamatus räägitakse jooksu põhialustest, kuid leidub olulist lugemist ka kogenud jooksjatele, kes harjutavad eesmärgi nimel.

Käsiraamat on heaks kaaslaseks jooksjale teekonal eesmärkideni, olgu selleks hea enesetunne õnnestunud jooksust, maratoni läbimine või uue isikliku tippmargi püstitamine.

Raamatu autoriteks on Seppo Anttila (ajakirjade Hiihto ja Juoksija juht üle 20 a), Harri Hänninen (maratonis isiklik 2:11,58, Barcelona OM-l 11.koht), Kalle Kotiranta (erinevate liikumisalaste väljaannete autor, ajakirja Kunto&Terveys peatoimetaja), Tuomo Lehtinen (maratonis isklik 2:16,45, Juoksija ajakirja peatoimetaja) ja Ari Paunonen (noorte Euroopa MV kaks kulda 1500m ja endiselt Soome rekordiomanik miili- ja 3000 m jooksus).

Kasuta ära parimad nõuanded ja vii oma tulemused uuele tasemele !

2 laos

Kategooria:

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.