Isade ja tütarde Patsiraamat

19.90

Tegemist on mullu sügisel Soomes ilmunud ja ülipopulaarseks saanud Patsiraamatu eesti keelse tõlkega. Raamatu autor Matti Airola tegi oma tütardele Maisale ja Kerttule esimesed patsid mõned aastad tagasi ning jagas pilte patsisoengutest alguses oma sõpradele sotsiaalmeedias, aga täna on tema Isien ja tyttöjen hiushommat lehel Facebookis ligi kakskümmend tuhat jälgijat!

Raamatu abil on ideaalne võimalus teha selgeks erinevate patside punumine ning avastada patsipunumise põnev maailm koos pere ja sõpradega. Suurepärane ühine harrastus, mis annab hea põhjuse perel olla koos.

Patsiraamat_browse

 

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Erinevad patsid on praegu in ja pop nii lastel kui ka täiskasvanutel. Patsipunumine on suurepärane ühine ajaviide lastele ja vanematele: lisaks sellele, et see on lõbus ja rahustav tegevus, on see ka täiesti tasuta. Kaunis lõpptulemus teeb meele heaks nii patsipunujal kui ka soengu kandjal.

Selle raamatu kaante vahel on 30 õpetust, mille abil saab ka algaja patsipunuja valmis kaunid soengud, mis sobivad nii argipäeva kui ka peomeeleollu. Kogenud patsipunujale leidub nippe patside eri variatsioonidest. Leidub juhendeid ka lühemate juuste jaoks.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.