Müügi- ja privaatsustingimused

Veebipoe paljasjalg.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Paljasjalg OÜ (registrikood 11452722), asukohaga Angervaksa tee 10, 74019 Harju maakond.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate raamatute hinnad on märgitud raamatute juurde. Hinnale lisandub pakiautomaadi tasu raamatu kättetoimetamise eest.

Raamatu kättetoimetamise tasu on määratud SmartPosti hinnakirja järgi. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave raamatu kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine 

Raamatu tellimiseks tuleb lisada soovitud raamatud ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud raamatut ei ole võimalik tarnida seoses raamatu lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh raamatu kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine 

Raamatu saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 21 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kui raamatul on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt raamatu väärtuse vähenemisele.

Raamatu tagastamiseks tuleb esitada raamatu ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile tellimine@paljasjalg.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Raamatu tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv raamat ei vasta tellitule (nt vale või praakeksemplar).

Ostja peab raamatu tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul raamatu üle andnud raamatu vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava raamatu kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on raamatu tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on raamatu tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi raamat, kui raamatu hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla raamatu turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud raamatu lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba raamatu üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe kuu jooksul, alates raamatu üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tellimine@paljasjalg.ee või helistada telefonil: 5152623.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast raamatu üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud raamatul on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega raamatu.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning raamatu ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada raamatut.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tellimine@paljasjalg.ee või helistada telefonil: 515 2623

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Privaatsusupoliitika

Paljasjalg OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Paljasjalg OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.